Про випуск учениці 11-А класу Чаговець Дар'ї Сергіївни

/Files/images/Протокол №12.jpg

/Files/images/Протокол №12!.jpg

/Files/images/Протокол 12.jpg

Про випуск учнів 11-А класу

/Files/images/Протокол 1.jpg

/Files/images/Протокол 2.jpg

/Files/images/Протокол 3.jpg

/Files/images/Протокол 4.jpg

/Files/images/Протокол 5.jpg

/Files/images/Протокол 6.jpg

Про переведення учнів 9-го класу до наступного класу

/Files/images/ЗЗСО № 25 Педрада про переведення 9 класу01.jpg/Files/images/ЗЗСО № 25 Педрада про переведення 9 класу 02.jpg/Files/images/ЗЗСО № 25 Педрада про переведення 9 класу 002.jpg

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 25 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ проспект Тракторобудівників, 87-В, м.Харків, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЄДРПОУ 24484132 ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 25 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ проспект Тракторостроителей, 87-В, г.Харьков, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЕГРПОУ 24484132

Протокол

25.05.2018 Харків № 09

Засідання педагогічної ради

Голова педради – Черкасова Н.В.

Секретар педради – Бондаренко О.А.

Присутні: 26 педпрацівників школи

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання рішень педагогічної ради школи від 18.05.2018 № 08. (Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора з освітньої роботи)

2. Про переведення учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора з освітньої роботи)

3. Про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з освітньої роботи)

4. Про звільнення від державної підсумкової атестації учня 11-А класу Лучка Максима Олексійовича.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з освітньої роботи)

З першого питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з освітньої роботи, яка розповіла присутнім про результати виконання рішень педагогічної ради школи від 18.05.2018 р. № 08.

На засіданні педради від 18.05.2018 р. № 08 було розглянуто 1 питання про звільнення учениці 9-А класу Єрохіної Ангеліки Андріївни від державної підсумкової атестації у формі загального незалежного оцінювання, яке було виконано.

З другого питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з освітньої роботи,про переведення учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

Гончарова О.А. запропонувала, керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, пунктів 2.10, 2.26 Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області (нова редакція, 2011 р.), на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів перевести учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

Постановили:

2.1. Перевести до наступного класу учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів:

2.1.1. Перевести з 1-А класу до наступного класу (класний керівник

Клімова С.І.):

1 Безсонова Вероніка Романівна
2 Вегеря Ніколь Костянтинівна
3 Волкова Дарина Дмитрівна
4 Загороднєв Максим Олегович
5 Заболотний Костянтин Романович
6 Колесникова Марія Єгорівна
7 Кофанов Данило Романович
8 Костюк Вероніка Олександрівна
9 Клюсов Олександр Денисович
10 Краснолобов Володимир Олегович
11 Капліченко Денис Сергійович
12 Лоза Анастасія Олександрівна
13 Мальцев Михайло Олександрович
14 Огли Анжеліка Карлівна
15 Польотов Давид Євгенійович
16 Павленко Анна Романівна
17 Павленко Максим Ігорович
18 Редько Станіслав Євгенович
19 Русакова Жанна Вячеславівна
20 Стрижак Аріна Юріївна
21 Сонько Захар Андрійович
22 Самохін Володимир Антонович
23 Старченко Роман Олександрович
24 Сіренко Прохор Сергійович
25 Філонова Катерина Дмитрівна
26 Целуйко Севастян Сергійович
27 Чудін Олександр Сергійович

2.1.2. Перевести з 1-Б класу до наступного класу (класний керівник Якобчук А.В.):

1 Анненкова Антоніна Дмитрівна
2 Алієв Руслан Магірович
3 Грига Ярослава Станіславівна
4 Деркач Кірілл Васильович
5 Долгова Марія Володимирівна
6 Джеломанова Варвара Олексіївна
7 Зозуля Данііл Сергійович
8 Ібрагімов Ібрахім Ділшодович
9 Ковалькова Віталіна Віталіївна
10 Корякін Владислав Юрійович
11 Колесник Ярослав Романович
12 Лє Туан Хой
13 Лобанова Марія Іванівна
14 Приходченко Максим Олександрович
15 Панкова Варвара Денисівна
16 Суховий Ілля Олександрович
17 Садихова Катерина Аркадіївна
18 Тістов Михайло Сергійович
19 Точона Анна Олегівна
20 Хохуля Дар'я Дмитрівна
21 Чибліс Крістіна Сергіївна
22 Шамардін Андрій Олексійович
23 Шинкаренко Катерина Русланівна
24 Щербакова Ярослава Сергіївна

2. 1.3. Перевести з 2-А до наступного класу (класний керівник

Данилів Г.Є.):

1 Андреєва Анастасія Вікторівна
2 Білокопитов Володимир Олександрович
3 Байрамов Оскар Романович
4 Грибакіна Соф'я Олександрівна
5 Грига Аліса Євгенівна
6 Данієлов Олексій Сергійович
7 Димов Даніїл Валерійович
8 Кантемир Анжеліка Дмитрівна
9 Колесніченко Ксенія Анатоліївна
10 Коновалова Марія Володимирівна
11 Куликова Ірина Валентинівна
12 Луньшин Данило Олексійович
13 Макаревич Мілана Олександрівна
14 Макрушина Ксенія Романівна
15 Мініна Валерія Володимирівна
16 Мак Марія Михайлівна
17 Пушкарьова Віра Анатолївна
18 Пашуба Едуард Антонович
19 Савостіков Олег Владиславович
20 Сапегін Ярослав Ігорович
21 Федорець Кирило Андрійович
22 Уколов Тимур Сергійович
23 Чернов Володимир Віталійович
24 Шинкаренко Майя Русланівна
25 Яковенко Ілля Сергійович

2.1.4. Перевести з 2-Б класу до наступного класу (класний керівник Миронова О.В.):

1 Алещенко Марія Максимівна
2 Бойко Максим Дмитрович
3 Бойчук Ганна Олексіївна
4 Гальцов Іван Миколайович
5 Грасберг Еліна Олексіївна
6 Гармаш Артем Денисович
7 Дергаус Вікторія Геннадіївна
8 Ковтун Марія Антонівна
9 Лісняк Аліна Романівна
10 Литвин Олександр Миколайович
11 Лобанов Данило Іванович
12 Матвєєва Аріана Валентинівна
13 Малела Джессіка Мартіал
14 Магдисюк Павло Олександрович
15 Марцев Іван Олексійович
16 Манукян Дар'я Русланівна
17 Пророка Тимур Сергійович
18 Степанюк Дмитро Степанович
19 Собакар Анна Андріївна
20 Тараннік Марія Олександрівна
21 Тараненко Павло Олегович
22 Фролов Тимофій Станіславович
23 Хаіров Данііл Артемович
24 Чулкова Софія Сергіївна

2.1.5. Перевести з 3-А класу до наступного класу (класний керівник

Амброзяк С.П.):

1 Атабаєва Ділара Діміод кизи
2 Баррі Стефані Есуса
3 Гавриш Ігор Ігорович
4 Заргарян Ніна Артурівна
5 Звездін Аристарх Леонідович
6 Ільєнко Майя Олексіївна
7 Ільченко Іван Юрійович
8 Ковалькова Кіра Вікторівна
9 Корякіна Злата Сергіївна
10 Кравченко Тимур Анатолійович
11 Леонюк Ксенія Анатоліївна
12 Мельзедінов Владислав Денисович
13 Могильна Дар'я Євгенівна
14 Можаренко Ілля Ігорович
15 Незовибатько Артем Тимофійович
16 Охотніков Юрій Андрійович
17 Попова Кіра Юріївна
18 Сергеєва Марія Валеріївна
19 Сидорук Есміра Ільгарівна
20 Спасьонова Злата Миколаївна
21 Старікова Дар'я Володимирівна
22 Чернов Вадим Сергійович
23 Шинкаренко Руслан Русланович
24 Яремченко Марк Максимович

2.1.6. Перевести з 3-Б класу до наступного класу (класний керівник

Орел Л.В.):

1 Веленець Аліна Євгеніївна
2 Гриценко Владислава Ігорівна
3 Дмитришин Марко Артурович
4 Деркач Данііл Васильович
5 Дубовий Антон Максимович
6 Жижин Дмитро Анатолійович
7 Жуков Олександр Ігорович
8 Земляк Костянтин Андрійович
9 Іващенко Дмитро Іванович
10 Костенко Таміла Анатоліївна
11 Морозова Поліна Андріївна
12 Марченкова Поліна Дмитрівна
13 Морозов Кирило Олександрович
14 Огли Святослав Карлович
15 Процко Михайло Ігорович
16 Петров Олександр Іванович
17 Панфілов Олександр Олександрович
18 Скляров Нікіта Денисович
19 Санжаревська Кіра Сергіївна
20 Тарасова Анна Костянтинівна
21 Хаоуа Анвар Бушаібович
22 Чечін Костянтин Олександрович
23 Шабанов Олександр Сергійович

2.1.7. Перевести з 5-А класу до наступного класу (класний керівник Ярошенко Л.М.):

1 Баєць Максим Станіславович
2 Бейль Костянтин Ігорович
3 Бондаренко Каріна Сергіївна
4 Бабанських Михайло Юрійович
5 Болгов Владислав Ігорович
6 Бондаренко Руслан Артемович
7 Волокітін Антон Геннадійович
8 Жолудєв Данило Дмитрович
9 Іршенко Владислав Володимирович
10 Курченко Артем Миколайович
11 Костишин Руслан Ігорович
12 Калініченко Данііл Богданович
13 Кузьменко Михайло Михайлович
14 Кокарєв Владислав Валерійович
15 Литовка Кирило Віталійович
16 Лізогуб Софія Андріївна
17 Мишкін Віталій Олексійович
18 Приліпко Анастасія Вікторівна
19 Панкова Марія Денисівна
20 Панова Вероніка Андріївна
21 Раджабов Мекан Тіркешович
22 Романюк Діана Олегівна
23 Рафізаде Сунай Аскер кизи
24 Серенко Дарина Миколаївна
25 Сітохін Кирило Євгенович
26 Старченко Сергій Олександрович
27 Сбродова Анастасія Олександрівна
28 Тістова Поліна Сергіївна
29 Філонова Анастасія Дмитрівна
30 Хандрико Єгор Олександрович
31 Ханіньов Микита Павлович
32 Чернишов Сергій Сергійович
33 Шевякіна Софія Вікторівна
34 Шичко Вікторія Євгенівна
35 Щервеніна Анна Арунасівна
36 Яремченко Віра Максимівна

2.1.8. Перевести з 6-А класу до наступного класу (класний керівник

Першина Д.В.):

1 Ахмедова Віолетта Рамілівна
2 Амалієв Орхан Захід огли
3 Алієва Каміла Магірівна
4 Бабінцев Ерік Костянтинович
5 Бишенко Злата Сергіївна
6 Гончарова Тетяна Олександрівна
7 Галушко Марія Олегівна
8 Дябін Артем Сергійович
9 Євдак Максим Олександрович
10 Заяць Поліна Євгенівна
11 Зрайченко-Полозенцева Катерина Олексіївна
12 Зуєв Данило Валерійович
13 Іванчихіна Катерина Олександрівна
14 Коломієць Данііл Сергійович
15 Клімов Олексій Сергійович
16 Климковецька Ірина Олексіївна
17 Курбонов Манучехр Бароталієвич
18 Корякіна Віталіна Сергіївна
19 Калантир Анастасія Костянтинівна
20 Камозіна Вікторія Дмитрівна
21 Крушеницький Богдан Андрійович
22 Лукашов Кирил Олександрович
23 Мирошниченко Дмитро Павлович
24 Мусаєв Артур Максимович
25 Маляренко Валерія Дмитрівна
26 Масалітін Богдан Олексійович
27 Піскун Катерина Сергіївна
28 Полуектова Віра Петрівна
29 Пашков Ілля Олексійович
30 Преснов Єгор Олександрович
31 Семененко Катерина Іванівна
32 Хаджаж Далія Раджабівна

2.1.9. Перевести з 7-А класу до наступного класу (класний керівник Сапегіна Н.О.):

1 Білова Поліна Дмитрівна
2 Бірюкова Аліна Віталіївна
3 Головкіна Ксенія Валеріївна
4 Гуляєв Руслан Олександрович
5 Журбей Денис Максимович
6 Золочевська Марія Андріївна
7 Заргарян Володимир Артурович
8 Кривчун Микита Олександрович
9 Курбонова Мавзуна Бароталієвна
10 Остапенко Іван Жоржович
11 Овчаренко Владислав Ігорович
12 Погребняк Кирило Назарович
13 Путятіна Анастасія Михайлівна
14 Раджабов Сердар Тиркешович
15 Рєзнік Вікторія Ігорівна
16 Сітохін Андрій Євгенович
17 Солдатенко Олег Юрійович
18 Суворов Максим Олександрович
19 Скандаков Данило Едуардович
20 Середа Вікторія Романівна
21 Тимченко Олексій Вікторович
22 Тата Джад
23 Тімофеєв Акім Олександрович
24 Чорний Вадим Олександрович
25 Шевченко Данііл Володимирович
26 Шпарага Діана Юріївна
27 Юдіна Євгенія Андріївна

2.1.10. Перевести з 8-А класу до наступного класу (класний керівник Середа І.О.):

1 Ашагіре Даніель Шева
2 Борисенко Олексій Костянтинович
3 Бовдир Максим Сергійович
4 Вангесова Еліна Сергіївна
5 Волкова Анастасія Сергіївна
6 Гулян Давід Каренович
7 Зарубіна Наталія Михайлівна
8 Кузьменко Олександр Олександрович
9 Курбонова Мадіна Бароталієвна
10 Квіцинія Саїд Генович
11 Квардакова Ірина Сергіївна
12 Коноваленко Ірина Дмитрівна
13 Луженцева Катерина Владиславівна
14 Логвінов Сергій Сергійович
15 Мороз Катерина Андріївна
16 Матисєк Влада Михайлівна
17 Нікулін Микита Сергійович
18 Ольховський Андрій Олександрович
19 Орешкін Владислав Костянтинович
20 Пронін Нікіта Віталійович
21 Працебуда Данило Євгенійович
22 Пузик Андрій Володимирович
23 Рябуха Анастасія Геннадіївна
24 Товмашова Вікторія Євгенівна
25 Худаєв Ігор Євгенійович
26 Шкурат Карина Олександрівна
27 Шукурова Сабіна Шаік кизи

2.1.11. Перевести з 10-А класу до наступного класу (класний керівник Колодяжна Н.Г.):

1 Ахмедова Маргарита Рамілівна
2 Бубельцев Артем Сергійович
3 Виходцева Дар'я Сергіївна
4 Зачепа Яна Ігорівна
5 Карась Марина Юріївна
6 Коваленко Володимир Вячеславович
7 Кулімякіна Дар'я Юріївна
8 Левкін Єгор Євгенович
9 Новікова Валерія Володимирівна
10 Панасенко Катерина Михайлівна
11 Скляр Катерина Сергіївна
12 Сіліков Єгор Олександрович
13 Стефанюк Артем Саттарович
14 Табунщикова Карина Олексіївна
15 Тата Магран
16 Шумило Владислав Дмитрович
17 Шапко Ганна Олександрівна
18 Шехадех Наталья

у тому числі Муравльову Марію Сергіївну, яка навчалась за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

2.2. Класним керівникам 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів (Амброзяк С.П., ДанилівГ.Є., Колодяжній Н.Г., Клімовій С.І., Мироновій О.В., Орел Л.В., Першина Д.В., Сапегіна Н.О., Середа І.О., Якобчук А.В., Ярошенко Л.М.):

2.2.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…» та в особових справах учнів.

25.05.2018

2.2.2. Видати учням табелі успішності з результатами навчальних досягнень.

25.05.2018

2.3. Адміністратору сайту Ачкасову А.Є., вчителю історії, оприлюднити рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті школи.

До 01.06.2018

З третього питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з освітньої роботи, про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

Гончарова О.А. запропонувала, що керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку
зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, пунктів 2.10, 2.26 Статуту Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області (нова редакція, 2011 р.), на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації, перевести учнів 4-А та 4-Б класів до наступного класу.

Постановили:

1.1. Перевести до основної школи таких учнів 4-х класів:

3.1.1. Перевести з 4-А класу до наступного класу (класний керівник Шевченко С.Ю.):

1 Анненкова Поліна Дмитрівна
2 Головкін Максим Валерійович
3 Гудкова Карина Олегівна
4 Горбач Софія Олександрівна
5 Даньшин Даніїл Олегович
6 Зезекало Аріна Олексіївна
7 Крячко Дмитро Сергійович
8 Кучеєв Павло Павлович
9 Луньшина Ангеліна Олексіївна
10 Марченко Гліб Ігорович
11 Мусаєва Аріна Максимівна
12 Макрушина Васіліса Романівна
13 Мамай Вероніка Андріївна
14 Нужнова Аліна Ігорівна
15 Очаєв Денис Костянтинович
16 Павленко Анастасія Сергіївна
17 Рачов Ігор Дмитрович
18 Сорокотяга Артем Сергійович
19 Середа Анжеліка Олексіївна
20 Садихов Дмитро Аркадійович
21 Скорик Веніамін Геннадійович
22 Шупов Максим Русланович
23 Шигімага Дмитро Вадимович

3.1.2. Перевести з 4-Б класу до наступного класу (класний керівник Бондаренко О.А.):

1 Амалієва Хадіджа Захід кизи
2 Андріянова Анна Богданівна
3 Волков Артем Юрійович
4 Гончарова Діана Бесоївна
5 Галицький Марк Леонідович
6 Жутов Євгеній Павлович
7 Істомін Олександр Олексійович
8 Корхін Антон Віталійович
9 Канюк Дар'я Романівна
10 Лободенко Світлана Сергіївна
11 Мирошниченко Роман Павлович
12 Мірошниченко Роман Сергійович
13 Мисик Нікіта Олександрович
14 Полвонова Муштарійбону Даврон кизи
15 Рафізаде Нурлан Аскер огли
16 Тюлькіна Єва Євгенівна
17 Фролова Єлизавета Станіславівна
18 Хаоуа Шама Бушаібівна
19 Харченко Роман Ігорович
20 Чулкова Вікторія Сергіївна
21 Юсеф Хамед

3.2. Класним керівникам 4-х класів (Бондаренко О.А., Шевченко С.Ю.):

3.2.1. Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради…».

25.05.2018

3.2.2. Видати учням табелі успішності з результатами навчальних досягнень.

25.05.2018

3.3. Адміністратору сайту Ачкасову А.Є., вчителю історії, оприлюднити рішення педагогічної ради на офіційному веб-сайті школи.

До 01.06.2018

З четвертого питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з освітнього процесу, про звільнення від державної підсумкової атестації учня 11-А класу Лучка Максима Олексійовича.

Гончарова О.А., ознайомила присутніх із частиною 8 ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 16 Закону України «Про загальну середню освіту»; з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602; з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369; з листами Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року танавчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», від 31.01.2018 №1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА узакладах загальної середньої освіти», від 27.03.2018 № 185 «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році»; з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 16.03.2017 № 67 «Проорганізоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності Харківської області»; з наказом Департаменту освіти Харківської міської ради від 27.03.2018 № 60 «Про порядок організованого закінчення 2017/2018навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності м.Харкова»; з наказом Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 28.03.2018 № 47 «Про порядок організованого закінчення 2017/2018навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності Московського району», з метою створення належних умов, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2017/2018 навчального року і проведення державної підсумкової атестації, установленого нормативно-правовими документами, на підставі заяви батьків та довідки ЛКК про стан здоров’я учня.

Доповідач зазначила, що батьками Лучка Максима була надана заява з проханням звільнити учня від проходження державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти за станом здоров’я; висновок лікарсько-консультативної комісії Харківської міської дитячої поліклініки № 23 від 25.05.2018 №3 щодо звільнення від проходженнядержавної підсумкової атестації.

Постановили:

4.1.Звільнити від проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання учня 11-А класу Лучка Максима Олексійовича.

25.05.2018

4.2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гончаровій О.А.:

здійснити контроль за вірністю оформлення документів про повну загальну середню освіту учня Лучка М.О., який звільнений від проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

До 22.06.2018

4.3. Класному керівнику Ачкасову А.Є.:

зробити в атестаті про повну загальну середню освіту Лучка М. О. у розділі «Державна підсумкова атестація» запис «звільнений».

До 22.06.2018

Голова педради Н.В.Черкасова

Секретар педради О.А.Бондаренко

Нормативна база:

- Закон України «Про освіту» 2017 р. Нормативно-правова база щодо організованого закінчення навчального року

- Закон України «Про загальну середню освіту» в редакції 2017 року.

- Положення продержавну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від30.12.2014 № 1547, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602,

- Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу донаступного класу, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369,

- Положення про золоту медаль «Зависокі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 354/26799.

- Інструкція про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів…, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 № 389, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 за № 547/7868

- Інструкціяпро звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів за станом здоров’я, затверджена наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров'я України 01.02.2013 № 72/78, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.02.2013 за № 288/22820;

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 р. № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.08.2017 за № 1014/30882, із змінами;

- наказ МОН України від 10.01.2017 №25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами і доповненнями, внесеними наказом МОНУ від 15.11.2017 №1487);

- листи Міністерства освіти і науки України:

 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу в 1-4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів»від 08.04.2015 № 412

 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»від 07.02.2012 №115

 «Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»від 03.06.2008 №496

 «Щодо надання роз’яснення» (про питання контролю з боку керівників ЗНЗ за видачею медалей, свідоцтв про базову загальну освіту)від 29.04.2015 №1/9-221, 18.01.2016 №1/9-27

 «Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту»від 22.04.2015 №1/9-209

 «Про врахування середнього бала документа про базову загальну середню освіту»від 28.04.2012 №1/9-326

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 25 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ проспект Тракторобудівників, 87-В, м.Харків, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЄДРПОУ 24484132 ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 25 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ проспект Тракторостроителей, 87-В, г.Харьков, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЕГРПОУ 24484132

Протокол

18.07.2017 Харків № 16

Засідання педагогічної ради

Голова педради – Черкасова Н.В.

Секретар педради – Бондаренко О.А.

Присутні: 5 педпрацівників школи

Відсутні: 17 педагогічних працівників – основна щорічна тарифна відпустка

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання рішень педагогічної ради школи від 23.06.2017 № 15 (Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з навчально-виховної роботи)

2. Про вручення атестата про повну загальну середню освіту та додатка до нього учениці 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області Головіної Марії Павлівни

(Доповідач –Турченко Є.В., заступник директора з навчально-виховної роботи)

З першого питання

Слухали:

Гончарову О.А.,заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка розповіла присутнім про результати виконання рішення педагогічної ради школи від 23.06.2017 р. № 15

На засіданні педради від 23.06.2017 р. № 15 було розглянуто 1 питання – про випуск учнів 11-А класу зі школи. Постановили випустити 23 учні та вручити атестати про повну загальну середню освіту.

Адміністрація навчального закладу здійснює постійний контроль за виконанням прийнятих рішень.

Постановили:

1.1. Педагогічним працівникам інформацію взяти до відома.

18.07.2017

З другого питання

Слухали:

Є.В.Турченко, заступника директора з навчально-виховної роботи, яка доповіла про випуск учениці 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області Головіної Марії Павлівни.

Керуючись ст.. 53 Конституції України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602 п.2.26, Статуту Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області, на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання випустити зі школи Головіну Марію Павлівну.

Постановили:

2.1.Класному керівнику 11–А класу Ярошенко Л.М. зробити відповідний запис на сторінці класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особовій справі Головіної Марії.

18.07.2017

2.2. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Турченко Є.В.: 2.2.1. Вручити атестат про повну загальну середню освіту випускниці 11–го класу Головіній Марії.

18.07.2017

2.2.2. Взяти під контроль виставлення особового підпису учениці про одержання атестата про повну загальну середню освіту в Книзі обліку і видачі атестатів та додатка до атестата про повну загальну середню освіту.

18.07.2017

Голова педради Н.В.Черкасова

Секретар педради О.А.Бондаренко

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 25 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ проспект Тракторобудівників, 87-В, м.Харків, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЄДРПОУ 24484132 ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 25 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ проспект Тракторостроителей, 87-В, г.Харьков, 61123 тел. 66-60-46, 725-21-08, 364-51-08, http://school25.klasna.com, е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЕГРПОУ 24484132

Протокол

23.06.2017 Харків № 15

Засідання педагогічної ради

Голова педради – Черкасова Н.В.

Секретар педради – Бондаренко О.А.

Присутні: 22 педпрацівників школи

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання рішень педагогічної ради школи від 14.06.2017 № 14 (Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з навчально-виховної роботи)

2. Про випуск учнів 11 – А класу Харківської загальноосвітньої школи

I – III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області.

(Доповідач – Черкасова Н.В., директор школи)

З першого питання

Слухали:

Гончарову О.А.,заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка розповіла присутнім про результати виконання рішення педагогічної ради школи від 14.06.2017 р. № 14

На засіданні педради від 14.06.2017 р. № 14 було розглянуто 1 питання – про погодження робочого навчального плану Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області на 2017/2018 навчальний рік.

Постанова по цьому питанню була виконана.

З другого питання

Слухали:

Н.В.Черкасову, директора школи, яка доповіла про випуск учнів 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області.

Керуючись ст.. 53 Конституції України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602 п.2.26 , Статуту Харківської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області, на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації випустити зі школи учнів 11 – А класу.

Вважати випущеними з 11-А класу – 23 учня навчального закладу:

1. Башкіров Борис Геннадійович
2. Василенко Нікіта Хасянович
3. Гараєв Гурал Гусейн огли
4. Гоцарідзе Владлен Кахайович
5. Гречишкін Іван Вадимович
6. Демьянов Михайло Сергійович
7. Єнютіна Валерія Володимирівна
8. Ісхакова Альбіна Муратівна
9. Мартишко Аліна Юріївна
10. Морозова Ярослава Андріївна
11. Папков Максим Сергійович
12. Петруніна Юлія Олександрівна
13. Попсуліс Дмитро Ігорович
14. Романенко Ірина Максимівна
15. Романець Єгор Костянтинович
16. Романова Аліна Романівна
17. Сичов Кирило Олександрович
18. Соловей Вікторія Володимирівна
19. Сукачов Дмитро Сергійович
20. Суханова Валерія Олександрівна
21. Сухін Владислав Миколайович
22. Тараненко Анастасія Олегівна
23. Черкашина Соф’я Андріївна

Виступила:

Є.В.Турченко, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка доповіла, що 23.05.2017 року учениця 11-А класу Головіна Марія Павлівна під час написання тестового завдання ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури поскаржилася на стан свого здоров’я, через це не змогла виконати роботу з української мови та літератури. Дівчина знаходилась на лікарняному, тому не змогла взяти участь в основній сесії ДПА у формі ЗНО і була зареєстрована для участі у додатковій сесії з української мови та літератури, математики, історії України.

Оскільки Головіна М.П. не склала ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України, вона не вважається випущеною зі школи до моменту поки не складе ДПА у формі ЗНО з відповідних предметів.

Постановили:

2.1.Класному керівнику 11–А класу Ярошенко Л.М. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

23.06.2017 р.

2.2. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Турченко Є.В. вручити атестати про повну загальну середню освіту випускникам 11–го класу на урочистих зборах.

23.06.2017 р.

2.3. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Турченко Є.В. взяти під контроль виставлення особового підпису учнів про одержання атестатів про повну загальну середню освіту в Книзі обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, срібних і золотих медалей.

23.06.2017 р.

2.4. Випустити зі школи ученицю 11-А класу Головіну М.П. після проходження нею ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України.

Липень 2017 р.

Голова педради Н.В.Черкасова

Секретар педради О.А.Бондаренко

ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 25 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 61123, м.Харків, проспект Тракторобудівників, 87-В, тел. 365-31-14, 364-51-08, http://school25.edu.kh.ua е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЄДРПОУ 24484132 ХАРЬКОВСКАЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 25 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТ 61123, г.Харьков, проспект Тракторостроителей, 87-В, тел. 365-31-14, 364-51-08, http://school25.edu.kh.ua е-mail: sch25@kharkivosvita.net.ua, код ЕГРПОУ 24484132

Протокол


09.06.2017 Харків № 13

Засідання педагогічної ради

Голова педради – Черкасова Н.В.

Секретар педради – Бондаренко О.А.

Присутні: 22 педпрацівника школи

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання рішення педради від 26.05.2017 № 12.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора з навчально- виховної роботи)

2. Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з навчально- виховної роботи)

З першого питання

Слухали:

Гончарову О.А.,заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка розповіла присутнім про результати виконання рішень педагогічної ради школи від 26.05.2017 р. № 12

На засіданні педради від 26.05.2017 р. № 12 було розглянуто 6 питань, надано 17 рекомендацій. З них було виконано 11 рекомендацій стосовно переведення учнів до наступного класу, про нагородження Похвальними листами учнів 2-8-х та 10-х класів, про організацію навчання учнів за індивідуальною формою у 2016/2017 н.р.

На контролі 6 рекомендацій.

З другого питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 9-А класу до наступного класу.

Гончарова О.А. зазначила, що згідно Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації перевести учнів 9-го класу до наступного класу.

Постановили:

2.1. Перевести до наступного класу таких учнів 9-А класу (класний керівник Прус І.Є.):

1 Ахмедова Маргарита Рамілівна
2 Бубельцев Артем Сергійович
3 Виходцева Дар'я Сергіївна
4 Грибакін Ілля Олександрович
5 Зачепа Яна Ігорівна
6 Карась Марина Юріївна
7 Капусник Анна Сергіївна
8 Коваленко Володимир Вячеславович
9 Левкін Єгор Євгенович
10 Манько Арсеній Володимирович
11 Новікова Валерія Володимирівна
12 Панасенко Катерина Михайлівна
13 Пліщук Яна Вікторівна
14 Сушко Марія Дмитрівна
15 Скляр Катерина Сергіївна
16 Сіліков Єгор Олександрович
17 Стефанюк Артем Саттарович
18 Табунщикова Карина Олексіївна
19 Тата Магран
20 Шумило Владислав Дмитрович
21 Шумський Данило Сергійович
22 Шапко Ганна Олександрівна
23 Шехадех Наталья

у тому числі Муравльову Марію Сергіївну, яка навчалася за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на достатньому рівні.

Голова педради Н.В.Черкасова

Секретар педради О.А.Бондаренко

Витяг з протоколу

26.05.2017 Харків № 12

Засідання педагогічної ради

Голова педради – Черкасова Н.В.

Секретар педради – Бондаренко О.А.

Присутні: 20 педпрацівників школи

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

2. Про переведення учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

(Доповідач – Гончарова О.А., заступник директора школи з навчально- виховної роботи)

3. Про переведення учнів 4-х класів до основної школи.

(Доповідач–Гончарова О.А., заступник директора школи з навчально-виховної роботи)

З другого питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

Гончарова О.А. зазначила, що згідно Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів перевести учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів до наступного класу.

Постановили:

2.1. Перевести до наступного класу учнів 1-3-х, 5-8-х, 10-х класів:

2.1.1. Перевести з 1-А класу до наступного класу (класний керівник Данилів Г.Є.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Андреєва Анастасія Вікторівна
2 Білокопитов Володимир Олександрович
3 Грибакіна Соф'я Олександрівна
4 Грига Аліса Євгенівна
5 Данієлов Олексій Сергійович
6 Димов Даніїл Валерійович
7 Кантемир Анжеліка Дмитрівна
8 Колесніченко Ксенія Анатоліївна
9 Коновалова Марія Володимирівна
10 Куликова Ірина Валентинівна
11 Козін Влад Андрійович
12 Луньшин Данило Олексійович
13 Макаревич Мілана Олександрівна
14 Макрушина Ксенія Романівна
15 Мініна Валерія Володимирівна
16 Пушкарьова Віра Анатолївна
17 Савостіков Олег Владиславович
18 Сапегін Ярослав Ігорович
19 Федорець Кирило Андрійович
20 Уколов Тимур Сергійович
21 Цимбал Тимур Романович
22 Чернов Володимир Віталійович
23 Шинкаренко Майя Русланівна
24 Яковенко Ілля Сергійович

2.1.2. Перевести з 1-Б класу до наступного класу (класний керівник Миронова О.В.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Адоніна Валентина Андріївна
2 Бойко Максим Дмитрович
3 Бойчук Ганна Олексіївна
4 Гальцов Іван Миколайович
5 Грасберг Еліна Олексіївна
6 Гармаш Артем Денисович
7 Дергаус Вікторія Геннадіївна
8 Ковтун Марія Антонівна
9 Лісняк Аліна Романівна
10 Матвєєва Аріана Валентинівна
11 Малела Джессіка Мартіал
12 Магдисюк Павло Олександрович
13 Пророка Тимур Сергійович
14 Степанюк Дмитро Степанович
15 Собакар Анна Андріївна
16 Тараннік Марія Олександрівна
17 Тараненко Павло Олегович
18 Фролов Тимофій Станіславович
19 Цай Йчже
20 Чулкова Софія Сергіївна

2.1.3. Перевести з 2-А до наступного класу (класний керівник Амброзяк С.П.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Атабаєва Ділара Діміод кизи
2 Гавриш Ігор Ігорович
3 Заргарян Ніна Артурівна
4 Звездін Аристарх Леонідович
5 Ільєнко Майя Олексіївна
6 Ільченко Іван Юрійович
7 Катков Данііл Юрійович
8 Ковалькова Кіра Вікторівна
9 Корякіна Злата Сергіївна
10 Кравченко Тимур Анатолійович
11 Леонюк Ксенія Анатоліївна
12 Мельзедінов Владислав Денисович
13 Могильна Дар'я Євгенівна
14 Можаренко Ілля Ігорович
15 Незовибатько Артем Тимофійович
16 Охотніков Юрій Андрійович
17 Попова Кіра Юріївна
18 Сергеєва Марія Валеріївна
19 Сидорук Есміра Ільгарівна
20 Спасьонова Злата Миколаївна
21 Старікова Дар'я Володимирівна
22 Чернов Вадим Сергійович
23 Шинкаренко Руслан Русланович
24 Яремченко Марк Максимович

2.1.4. Перевести з 2-Б класу до наступного класу (класний керівник Петренко О.В.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Веленець Аліна Євгеніївна
2 Гриценко Владислава Ігорівна
3 Дмитришин Марко Артурович
4 Деркач Данііл Васильович
5 Дубовий Антон Максимович
6 Жижин Дмитро Анатолійович
7 Жуков Олександр Ігорович
8 Земляк Костянтин Андрійович
9 Костенко Таміла Анатоліївна
10 Морозова Поліна Андріївна
11 Марченкова Поліна Дмитрівна
12 Матевосян Заруі Саргисівна
13 Морозов Кирило Олександрович
14 Огли Святослав Карлович
15 Процко Михайло Ігорович
16 Сигарев Данило Олексійович
17 Скляров Нікіта Денисович
18 Санжаревська Кіра Сергіївна
19 Тарасова Анна Костянтинівна
20 Хаоуа Анвар Бушаібович
21 Чечін Костянтин Олександрович
22 Шетохіна Марія Олександрівна

2.1.5. Перевести з 3-А класу до наступного класу (класний керівник Шевченко С.Ю.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Анненкова Поліна Дмитрівна
2 Ведмедеря Денис Євгенович
3 Головкін Максим Валерійович
4 Гудкова Карина Олегівна
5 Горбач Софія Олександрівна
6 Даньшин Даніїл Олегович
7 Зезекало Аріна Олексіївна
8 Крячко Дмитро Сергійович
9 Кучеєв Павло Павлович
10 Луньшина Ангеліна Олексіївна
11 Лук'янцев Іван Олександрович
12 Марченко Гліб Ігорович
13 Мусаєва Аріна Максимівна
14 Макрушина Васіліса Романівна
15 Мамай Вероніка Андріївна
16 Нужнова Аліна Ігорівна
17 Очаєв Денис Костянтинович
18 Павленко Анастасія Сергіївна
19 Рачов Ігор Дмитрович
20 Сорокотяга Артем Сергійович
21 Середа Анжеліка Олексіївна
22 Садихов Дмитро Аркадійович
23 Скорик Веніамін Геннадійович
24 Шупов Максим Русланович

2.1.6. Перевести з 3-Б класу до наступного класу (класний керівник Бондаренко О.А.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Амалієва Хадіджа Захід кизи
2 Андріянова Анна Богданівна
3 Бражнік Олександр Олександрович
4 Волков Артем Юрійович
5 Гончарова Діана Бесоївна
6 Галицький Марк Леонідович
7 Дєдков Євгеній Євгенійович
8 Жутов Євгеній Павлович
9 Істомін Олександр Олексійович
10 Корхін Антон Віталійович
11 Канюк Дар'я Романівна
12 Лободенко Світлана Сергіївна
13 Мирошниченко Роман Павлович
14 Мірошниченко Роман Сергійович
15 Мисик Нікіта Олександрович
16 Полвонова Муштарійбону Даврон кизи
17 Рафізаде Нурлан Аскер огли
18 Тюлькіна Єва Євгенівна
19 Фролова Єлизавета Станіславівна
20 Хаоуа Шама Бушаібівна
21 Чулкова Вікторія Сергіївна
22 Юсеф Хамед

2.1.7. Перевести з 5-А класу до наступного класу (класний керівник Першина Д.В.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Ахмедова Віолетта Рамілівна
2 Амалієв Орхан Захід огли
3 Бабінцев Ерік Костянтинович
4 Бишенко Злата Сергіївна
5 Гончарова Тетяна Олександрівна
6 Галушко Марія Олегівна
7 Дябін Артем Сергійович
8 Євдак Максим Олександрович
9 Заяць Поліна Євгенівна
10 Зрайченко-Полозенцева Катерина Олексіївна
11 Зуєв Данило Валерійович
12 Іванчихіна Катерина Олександрівна
13 Коломієць Данііл Сергійович
14 Клімов Олексій Сергійович
15 Климковецька Ірина Олексіївна
16 Курбонов Манучехр Бароталієвич
17 Корякіна Віталіна Сергіївна
18 Калантир Анастасія Костянтинівна
19 Кахідзе Анна
20 Лукашов Кирил Олександрович
21 Мирошниченко Дмитро Павлович
22 Мусаєв Артур Максимович
23 Маляренко Валерія Дмитрівна
24 Масалітін Богдан Олексійович
25 Піскун Катерина Сергіївна
26 Полуектова Віра Петрівна
27 Пашков Ілля Олексійович
28 Скибенко Софія Олегівна
29 Семененко Катерина Іванівна
30 Хаджаж Далія Раджабівна
31 Чумаченко Назар Олександрович

2.1.8. Перевести з 6-А класу до наступного класу (класний керівник Сапегіна Н.О.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Білова Поліна Дмитрівна
2 Бірюкова Аліна Віталіївна
3 Головкіна Ксенія Валеріївна
4 Гуляєв Руслан Олександрович
5 Журбей Денис Максимович
6 Золочевська Марія Андріївна
7 Заргарян Володимир Артурович
8 Кривчун Микита Олександрович
9 Кутько Вікторія Сергіївна
10 Курбонова Мавзуна Бароталієвна
11 Остапенко Іван Жоржович
12 Овчаренко Владислав Ігорович
13 Погребняк Кирило Назарович
14 Путятіна Анастасія Михайлівна
15 Раджабов Сердар Тиркешович
16 Рєзнік Вікторія Ігорівна
17 Сітохін Андрій Євгенович
18 Солдатенко Олег Юрійович
19 Суворов Максим Олександрович
20 Скандаков Данило Едуардович
21 Тимченко Олексій Вікторович
22 Тата Джад
23 Чорний Вадим Олександрович
24 Шевченко Данііл Володимирович
25 Шпарага Діана Юріївна
26 Юдіна Євгенія Андріївна
27 Ярмак Арсен Олегович

2.1.9. Перевести з 7-А класу до наступного класу (класний керівник Середа І.О.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Ашагіре Даніель Шева
2 Борисенко Олексій Костянтинович
3 Бовдир Максим Сергійович
4 Вангесова Еліна Сергіївна
5 Волкова Анастасія Сергіївна
6 Гулян Давід Каренович
7 Зарубіна Наталія Михайлівна
8 Кузьменко Олександр Олександрович
9 Курбонова Мадіна Бароталієвна
10 Квіцинія Саїд Генович
11 Квардакова Ірина Сергіївна
12 Луженцева Катерина Владиславівна
13 Логвінов Сергій Сергійович
14 Лук'янцева Ніколь Олександрівна
15 Маркарян Ілля Станіславович
16 Мороз Катерина Андріївна
17 Нікулін Микита Сергійович
18 Набієв Тимур Магомедович
19 Ольховський Андрій Олександрович
20 Орешкін Владислав Костянтинович
21 Пронін Нікіта Віталійович
22 Працебуда Данило Євгенійович
23 Пузик Андрій Володимирович
24 Рябуха Анастасія Геннадіївна
25 Товмашова Вікторія Євгенівна
26 Худаєв Ігор Євгенійович
27 Черкашина Дар'я Олегівна
28 Шкурат Карина Олександрівна
29 Шахвердієв Ахліман Лазім огли

2.1.10. Перевести з 8-А класу до наступного класу (класний керівник Грінченко Л.В.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Апалькова Марина Геннадіївна
2 Абрамов Андрій Олександрович
3 Бєлкіна Ірина Юріївна
4 Бойченко Микита Олександрович
5 Дука Христина В'ячеславівна
6 Єгорова Ольга Олегівна
7 Зернов Ілля Валерійович
8 Заковоротний Роман Олексійович
9 Ігрушин Максим Олександрович
10 Карасьов Олександр Юрійович
11 Медведєва Єлизавета Михайлівна
12 Нечипуренко Дар'я Сергіївна
13 Отцович Вячеслав Сергійович
14 Прус Діана Сергіївна
15 Пінський Анатолій Євгенійович
16 Панкова Дар'я Денисівна
17 Подковка Нана Георгіївна
18 Рогозіна Катерина Вадимівна
19 Соркіна Діана Костянтинівна
20 Тараннік Ольга Олександрівна
21 Удовіченко Ірина Вікторівна
22 Шпатенко (Лукашов) Данило Артемович
23 Шахвердієв Мірайюб Лазім огли
24 Ялова Владислава Максимівна

у тому числі Єрохіну Ангеліку Андріївну, яка навчалась за індивідуальною формою навчання і засвоїла навчальну програму з предметів навчального плану на середньому рівні.

2.1.11. Перевести з 10-А класу до наступного класу (класний керівник Ачкасов А.Є.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Алакбаров Тогрул Арастун огли
2 Великий Владислав Сергійович
3 Гончаров Владислав Олександрович
4 Дорофєєв Даниїл Олександрович
5 Зінченко Анастасія Сергіївна
6 Калінін Кирило Михайлович
7 Карпов Роман Євгенович
8 Корхін Ярослав Віталійович
9 Колеснікова Крістіна Валеріївна
10 Кузнецов Дмитро Владиславович
11 Луценко Ольга Вячеславівна
12 Лі Крістіна Денисівна
13 Лєбєдинська Єсенія Владиславівна
14 Лучко Максим Олексійович
15 Ласий Руслан Володимирович
16 Процко Олег Володимирович
17 Пчелинова Анна Олегівна
18 Пушкарьов Леонід Анатолійович
19 Романуха Вікторія Євгенівна
20 Рафальський Олександр Юрійович
21 Солдатенко Єгор Вадимович
22 Степанов Денис Сергійович
23 Селіванова Каміла
24 Фрягін Петро Сергійович
25 Чаговець Дар'я Сергіївна
26 Чорноморець Анастасія Владиславівна
27 Чаплигін Леонід Аркадійович
28 Чечеваткіна Аліна Геннадіївна
29 Щетінін Данило Володимирович
30 Юхнов Микола Вадимович

З третього питання

Слухали:

Гончарову О.А., заступника директора з навчально-виховної роботи про переведення учнів 4-А класу до наступного класу основної школи. Гончарова О.А. зазначила, що згідно Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про державну атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації, перевести учнів 4-А класу до наступного класу.

Постановили:

3.1. Перевести до основної школи таких учнів 4-А класу до наступного класу (класний керівник Клімова С.І.):

№ з/п Прізвище Ім’я По батькові
1 Баєць Максим Станіславович
2 Бейль Костянтин Ігорович
3 Бондаренко Каріна Сергіївна
4 Бабанських Михайло Юрійович
5 Болгов Владислав Ігорович
6 Бондаренко Руслан Артемович
7 Волокітін Антон Геннадійович
8 Довганюк Марія Андріївна
9 Жолудєв Данило Дмитрович
10 Іршенко Владислав Володимирович
11 Курченко Артем Миколайович
12 Костишин Руслан Ігорович
13 Калініченко Данііл Богданович
14 Кузьменко Михайло Михайлович
15 Кокарєв Владислав Валерійович
16 Литовка Кирило Віталійович
17 Мишкін Віталій Олексійович
18 Приліпко Анастасія Вікторівна
19 Панкова Марія Денисівна
20 Панова Вероніка Андріївна
21 Раджабов Мекан Тіркешович
22 Різаєв Тимур Рустамжонович
23 Романюк Діана Олегівна
24 Рафізаде Сунай Аскер кизи
25 Серенко Дарина Миколаївна
26 Сітохін Кирило Євгенович
27 Старченко Сергій Олександрович
28 Сбродова Анастасія Олександрівна
29 Тістова Поліна Сергіївна
30 Хандрико Єгор Олександрович
31. Ханіньов Микита Павлович
32 Чернишов Сергій Сергійович
33 Шевякіна Софія Вікторівна
34 Шичко Вікторія Євгенівна
35 Щервеніна Анна Арунасівна
36 Яремченко Віра Максимівна

Голова педради Н.В.Черкасова

Секретар педради О.А.Бондаренко


/Files/images/zno_2016/Слайд1.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд2.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд3.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд4.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд5.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд6.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд7.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд8.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд9.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд10.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд11.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд12.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд13.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд14.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд15.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд16.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд17.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд18.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд19.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд20.JPG/Files/images/zno_2016/Слайд21.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 374

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.