ПРОПОНУЄМО ДЛЯ СВОЇХ КОРИСТУВАЧІВ ДОБІРКУ РЕСУРСІВ, НА ЯКИХ МОЖНА ЗНАЙТИ ЦІКАВІ КНИГИ УКРАЇНСЬКИХ І ЗАРУБІЖНИХ АВТОРІВ.

E-bookua

Більшість книжок, розміщених на цьому сайті, – це художня література (українська та зарубіжна). Є як класичні твори, так і видання наших сучасників. Можна скачати або прочитати одразу на сайті.
Також тут є розділ з аудіокнигами, тому якщо ви віддаєте перевагу слуханню – точно знайдете щось собі до душі. Молодим батькам до уваги: на сайті є розділ з українськими народними казками, а також дитячі аудіокниги. Зможете зайняти дитину, поки будете працювати або насолоджуватись тишею.

Чтиво

Це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Можна знайти твори на будь-який смак : для дітей та батьків.

Бібліотека української літератури

Цей сайт створили 19 років тому, а його ціль – популяризація української мови, літератури та культури. Назва ресурсу говорить сама за себе: тут зібрано дуже-дуже багато українських творів.
Можна проглянути найпопулярніші твори сайту або актуальні на сьогоднішній день, почитати біографії відомих українських письменників та поетів, дізнатися цікаві факти з їх життя та історії створення відомих творів.

Відкрита книга

Відкрита книга – це електронна бібліотека класики української та світової літератури, мета якої – розповсюдження та популяризація високоякісної та безкоштовної електронної книги. Знайти тут будь-що не вийде, тому що на сайті зібрані тільки твори, які вже стали суспільним надбанням.

Ізборник

Цей сайт дуже специфічний, тому що тут ви не знайдете жодної сучасної книги. Натомість – літописи, історія, політологія, давня українська література та літературознавство, граматики та лексикони ХІV-XVII століття, а також історичні мапи давніх років.
Тож якщо ви захоплюєтеся історією України та древньою літературою – цей ресурс точно створений для вас.

Україніка

Це великий і дуже важливий проект, який упровадила Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського. Ціль його – зібрати якомога більше інформації про історію та культуру України, «матеріали про природне, географічне середовище, демографічний, економічний, соціальний, освітній, науковий потенціал України, здобутки української нації, її місце у світовому цивілізаційному розвитку».
Розділів на сайті дуже багато, читати є про що. Окрім художньої літератури, можна ознайомитися з українським фольклором – казками, легендами, думами, історичними піснями, прислів’ями та приказками.

Приємного перегляду та будьте здорові!